Biz Kimiz?

Manisa Bölgesinde ilk olarak 2020 Aralık ayında kurulan ve sektörün’de tecrübeli kadrosuyla kesici takım alanında hizmet veren şirketimiz , bu alanda vermiş olduğumuz ürün ve hizmetler’de rekabet gücünüzü  ve proses güvencenizi sağlayacak çalışmalar ile yanınızda bulunmaktayız.

Birçok sektörde kullanılmak üzere üretilen kesici takımların yanı sıra, firmalardan gelen özel talepleri karşılayarak ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler üreterek kendini profesyonel bir noktaya taşımıştır. Bu anlamda firmaların sarf malzeme maliyetlerini düşürerek ve proses süreçlerini daha verimli hale getirerek büyük başarılara imza atmıştır.

Bu ve bunun gibi bir çok değişim ve gelişim adımlarının atılması ile birlikte TEKNOCUT ailesi olarak sürekli ve sürdürülebilir bir büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz

Teknolojimizi arttırmayı kendimize ilke edinip, hep daha iyiyi, hep daha kısa zamanda ve daha ucuz maliyetlerle müşterilerimize sunmayı hedefledik.

Misyonumuz
Satış ve Pazarlama

Tüm Türkiye’de uzman teknik satış kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte %100 yerli sermaye olan Teknocut markamızı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.

Özel Takım

Üretim süreçlerinizi inceleyerek teknik çizimler eşliğinde size en uygun takımı üretiyoruz.

Arge - Ürge

Sürekli gelişim yolunda ileri teknoloji makina parkurumuzda paydaşlarımızdan gelen geri bildirilmlerle sürekli Ar-ge ve Ür-Ge çalışmaları yapmaktayız.

Makina Parkuru
WhatsApp
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?