ÖZEL TAKIM

Maliyet düşürme çalışmaları çerçevesinde, üretim süreçlerinizi inceleyerek özel takım çözümlerini, CAD ve 3 boyutlu simülasyon çalışmaları eşliğinde geliştirmekteyiz. Bu süreçte bütün etkenler gözden geçirilerek sizin için en uygun çözüme beraberce karar verilir.

Mevcut bulunan standart takımların yetersiz kaldığı durumlar elbette mümkün. Bu gibi durumlarda özel ölçülerde hassas takımlar imal etmek bu takımları en doğru malzemelerle ve en az hatayla ortaya çıkararak uygun fiyat ve üstün performans sunmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz takımın ölçülerini, çalışma alanını ve malzemesini ayrıca çalışma toleranslarınızı belirtmeniz size yardımcı olmamız için yeterli.

Bileme Hizmeti

Bileme hizmetlerinin ana hedefi üretim yükünü ve aynı zamanda maliyetleri azaltmaktır. Körelen takımlarının bir seferlik kullanımdan sonra, takım ömrünün bittiği günler artık geride kalmıştır. Dolayısıyla körelen takımları özel taşıma kutuları ile teslim alıp tekrar yeni takım performansına uygun olarak bilemekteyiz.

Rekabet gücünüzü arttırabilmek adına etkili hizmetler sunmaktayız. Takımın çalışacağı ortam ve işleyeceği malzemeye en uygun teknik özellikleri bir araya getirilerek talaşlı imalatın proses güvencesini sağlamaktayız.

Örnek olarak, işlemeye en uygun  kaplamayı seçmek bile takımın çalışma ömrünü ciddi oranda uzatmaktadır veya doğru seçilen hammadde ve kesme açıları ile çok daha iyi bir performans elde etmek mümkündür.

Teklif Al

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için mümkün olduğunca doldurmaya özen gösterin,

KVKK Aydınlatma Metnini okudum, onaylıyorum.

WhatsApp
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?